загрузка...


Сюжет розповідає життя типового столичного борделя, що займається обслуговуванням різних клієнтів, виконуючи сексуальні бажання. Дівчата, що працюють в даній сфері, мають абсолютно різну життєву історію. Деякі вирішили стати повіями, щоб заробити грошей і оплатити навчання. Молодих дівчат не бажають брати на звичайну роботу, тому довелося йти на крайні заходи. Інші, не бачили для себе подальшої перспективи і майбутнього. Було логічно податися в повії і торгувати своїм молодим і сексуальним тілом, поки воно приваблює чоловіків.

Героїні проекту «Яма. Наші дні» відчувають постійне невдоволення і ненависть до себе, адже після декількох сеансів, вони втратили усілякий інтерес до процесу і займаються сексом з примусу. Відчуваючи рабство і безпорадність, героїні намагаються знайти інші способи заробітку, але крім відсутності професійних навичок, важко вибратися з подібною сфери. Є безліч ниток, щільно утримують в соціальній ямі, щоб дівчата вічно прислужували господарям, поповнюючи їх кишеню. З сутенером і клієнтами можна сперечатися і конфліктувати. Необхідно повністю підкорятися їх вказівками, щоб зберегти робоче місце і життя.

Багато дівчат не витримують такого життя і здійснюють суїцид. Одиниці знаходять способи, як вибрати з плазуна положення і стати повноцінним громадянином суспільства. Чи вийде це зробити у героїнь кінострічки? Фільм Яма. Наші дні (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Віталій Манюков
У ролях: Ольга Вяземская, Дмитро Ушаков, Ксенія Худоба, Станіслав Колесніченко, Інна Корольова, Євген Шмельов, Олексій Дьячков, Катерина Макарова, Кирило Крошман-Климов, Юлія Ковалевська

загрузка...