загрузка...


Вітька Часник виріс у дитбудинку, так що він ніколи не бачив своїх батьків. Тепер головному герою 27 років, у нього є дружина і дитина. Могло б здатися, що його життя почало налагоджуватися, так що він може залишити минуле позаду. Але це тільки видимість, тому що Вітька зачерствів серцем. Чоловік звик уникати близьких відносин, він зрозумів, що близькі люди можуть зробити дуже боляче. Так що тепер Вітька відчайдушно намагається втекти від дружини і дитини, які заважають йому нормально жити.

Дивно, але саме в цей момент головний герой зустрічає біологічного батька, якого він ніколи не бачив. Чоловік сидів у в’язниці, так що у нього є круте кримінальне поганяло. Всі звуть його Лехой штир. Головний герой бачить, що батькові потрібна допомога, тому що він на той час став інвалідом. Ясна річ, що синок не відчуває ніяких теплих почуттів до батька, який кинув його. Так що Вітька вирішує відвезти батька в старечий будинок або будинок інвалідів. Але ніхто і подумати не міг, що з цього моменту починаються неймовірні пригоди.

Тепер батькові і синові судилося пережити багато випробувань і різних труднощів, які можуть їх сплатити. Так що глядачам варто подивитися цю цікаву історію. Фільм Як Вітька Часник віз Льоху Штиря в будинок інвалідів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Хант
У ролях: Олексій Серебряков, Євген Ткачук, Ольга Лапшина, Аліна Насібуллін, Георгій Кудренко, Роман Шаляпін, Олександра Велескевіч, Ксенія Орлова, Наталія Вдовіна, Дмитро Архангельський

загрузка...