загрузка...


«Втеча онлайн» — фільм про простій жінці Тарі. З боку може здатися, що вона – щаслива людина і будь-яка інша жінка може їй тільки позаздрити: міцна сім’я, люблячий чоловік, двоє дітей – про таке тил мріє кожен. До останнього моменту Тара і сама не замислювалася про те, що може жити по-іншому. Здавалося, що так буде завжди: турбота про чоловіка, виховання сина та дочки і створення домашнього затишку. Але останнім часом в душі жінки щось змінилося. Вона вже не відчуває того, що мріяла саме про таке щастя.

Кожен день Тари виявляється схожим на попередній. З них складаються такі ж одноманітні тижні і місяці, в яких немає місця чогось яскравого і запам’ятовується. Одноманітність у якийсь момент починає настільки пригнічувати героїню, що вона занурюється в безпросвітну депресію. Тара відчуває, що давно перестала належати собі. У неї немає часу на свої власні задоволення і бажання.

І терпіти такий стан справ стає неможливим. В один із днів жінка не витримує і вирішується здійснити втечу з власної родини. Фільм Втеча (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Домінік Сэвадж
У ролях: Джемма Артертон, Домінік Купер, Френсіс Барбер, Марта Келлер, Монтсеррат Ломбард, Жаліль Леспере, Laura Донахью

загрузка...