загрузка...


Скромний юнак намагається шанувати пам’ять відважного дядька, в честь якого батьки назвали спадкоємця. Особливі таланти не є надбанням сором’язливого дитини, а страх перед публічними виступами затьмарює свідомість хлопчика. Подорослішавши, ізраїльтянин отримує виклик на ліванську війну. Після повернення «Все зруйновано і танцює» навколо вразливого хлопця. Бідолаха позбавляється колишньої боязкості, але слабо уявляє, куди направити яка прокинулася енергію. Почуття нереалізованості поїдає молоду душу, породжує напади непереможною безсоння.

Виснажений страждалець звертається до психіатра. Лікар вивчає сімейне спадщина пацієнта. Історії про геніальність загиблого родича справляють гнітюче враження на жертву контузії. Травма перевертає свідомість і змушує солдата вірити в оновлення душі. Тепер покійний музикант знаходить друге втілення в тілі племінника. Рокерський вигляд і спонтанно зароджуються композиції є новою сторінкою життя який преобразився артиста. Фільм Все зруйновано і танцює (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Заковикою виявляється повна відсутність знань у нотному стані, гамах і ритмах. Медик радить рідні допомогти розгубленому шукачеві визнання його метаннях. Пошук благодатного виходу енергії і шану рідній людині стають покликанням молодого музиканта.

Режисер: Ноні Геффен
В ролях: Гилат Анкори, Елла Армони, Двір Бенедек, Ноні Геффен, Беа Брокс, Кобі Фарадж

загрузка...