загрузка...


Юрій Столешников завжди мріяв стати спортсменом. Саме це прагнення і допомогло йому побудувати блискучу спортивну кар’єру. З самого дитинства весь свій вільний час головний герой присвячував грі в футбол. Він довго і виснажливо тренувався, щоб стати відомим футболістом і представляти свою країну на міжнародних іграх. Так вийшло, що його помітили успішні тренера, які надали хлопчику всі необхідні умови для тренувань. Завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливості та довгим виснажливим тренуванням хлопчик швидко почав демонструвати непогані результати.

Він показував на поле прекрасну гру, яка гідна публічності на престижних змаганнях. Таким чином, Юрій зміг потрапити в національну збірну, після чого його життя кардинально змінилася, адже йому відкрилися багато дверей і можливості. Однак незабаром під час домашнього матчу сталося непередбачене обставина. Під час гри суддя призначив пенальті. Від цього залежала доля всієї збірної, тому помилка виключена. Вболівальники прекрасно знали, що такий успішний футболіст, який зміг домогтися запаморочливого успіху, точно не помилиться.

Однак на ділі виявилося в точності навпаки. Юрій не зміг забити гол. Команда програла цей відповідальний матч, а від Юрія відвернулися всі, хто колись його любив. Фільм Тренер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Данило Козловський
У ролях: Данило Козловський, Володимир Ільїн, Андрій Смоляков, Віктор Вержбицький, Ольга Зуєва, Ірина Горбачова

загрузка...