загрузка...


Тім ніколи не був звичайним хлопчиком, він відрізнявся від усіх людей тим, що у нього був дуже заразливий сміх. Як тільки цей хлопчик починав сміятися, ніхто не міг втриматися, все тут же наслідували його приклад, а оскільки маленький герой часто знаходив привід повеселитися навіть над тим, що на перший погляд не здавалося смішним, то у що знаходяться поруч з ним людей завжди був гарний настрій . Тім вже смутно пам’ятав свою матінку, яка рано пішла з життя, він проживав разом з татом, якому приносило справжнє задоволення балувати свого сина, але йому було шкода, що дозволити він собі таке міг рідко.

Батько Тіма мало заробляв, тому він і ходив на скачки, беручи з собою синочка, де робив ставки, мріючи виграти пристойну суму. На жаль, в більшості випадків він програвав, але навіть тоді Тім не засмучувався, а намагався змусити тата посміхнутися. В один поганий день Тіму було не до сміху, адже він втратив батька, якого вбило на будмайданчику, цього хлопчині довелося жити з мачухою і її сином, який був нестерпний. Герой продовжив ходити на скачки, а коли одного разу до нього підійшов якийсь чоловік, який сказав, що він був бароном, Тіму ця людина здався підозрілим.

Спочатку барон дав герою один виграшний лотерейний бланк, а потім інший. Тім був щасливий від того, що у нього з’явилося трохи грошей, а коли вони кочілісь, барон запропонував йому незвичайну угоду. Фільм Тімм Талер, або Проданый сміх 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андреас Дрезен
В ролях: Арведі Фризе, Юстус фон Донаньї, Аксель Пралена, Чарлі Хюбнер, Штеффі Кюнерт, Надя Уль, Бьярне Медель, Андреас Шмідт, Мілан Пешель, Фрітці Хаберландт

загрузка...