загрузка...


Хасан Касман вважає самого себе видатним, найталановитішим і неординарним режисером свого покоління. У минулому він неодноразово епатував своїми роботами суспільство, викликаючи неприйняття і гнів влади, але зараз, схоже, про його існування просто забули. Актриса, яку він любить, залишає його заради іншого, під його проекти не виділяються гроші. Тим часом в Тегерані, один за іншим, гинуть молоді талановиті працівники сфери кіно. Безіменний маніяк явно вирішив ввести на телебаченні власну цензуру, вибираючи тільки самих іменитих осіб в якості своїх жертв, а потім жорстоко обезглавлівая їх.

Дізнавшись про це з новин Касман приходить в сказ: він готовий тисячу разів померти від руки вбивці, тільки б довести — його марно списали в тираж, він ще багато на що здатний! Якщо йому не дають шансу показати себе у всій красі, то талант і уяву дані йому не дарма. Хасан Касман рішуче налаштований знайти невловиме чудовисько, щоб зняти його на кіноплівку і викрити перед світом. Фільм Свиня (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В крайньому випадку — відобразити власну загибель, створивши найбільший шедевр в життя зі своєї смерті. І тоді ніхто не зможе сказати, що Касман не є кращим режисером в Ірані, точно знають, чого хоче публіка.

Режисер: Мані Аліреза Хагігі
В ролях: Хассан Маджуні, Лейла Хатамі, Лейлі Рашиді, Паріназ Ізадйар, Сіамак Ансарі, Айназ Азархуш, Алі Багері, Мина Джафарзаде, Алі Мосаффа

загрузка...