загрузка...


У центрі описуваних подій — молодий художник мегера, який намагався писати власні картини, відповідаючи стилю деяких голландських живописців. Але було безліч людей, які вважали його бездарністю. Найбільше намагався виставити чоловіка в непристойному вигляді такої мистецтвознавець, як Бредіус. Виявляється, у нього були на це свої причини. Незрозуміло чому, але на самому початку їхнього знайомства, він вирішив визнати картини головного героя кращими. Складалося враження, що він налаштований був досить по-дружньому.

Через деякий час критик познайомить художника з коханою дружиною для того, щоб мегера написав її портрет. Він відразу ж зрозумів, в якому образі він буде писати настільки привабливу жінку. Незабаром він просить нову знайому позувати йому, будучи впевненим, що йому вдасться привести на світ свій черговий шедевр. На одній вечірці головний герой починає свою роботу. Бредіус спостерігаючи за всім процесом, а особливо за тим, яким поглядом дивиться мегера на його дружину, почав сердитися. Незабаром він зрозумів, що йому не подобається ця затія, в результаті чого чоловік починає підозрювати двох в любовних зв’язках.

Але чи так це? Можливо просто, художнику вдалося знайти нову музу? На всі питання, глядачі зможуть знайти відповіді після перегляду захоплюючого фільму. Фільм Справжній Вермеер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рудольф ван ден Берг
В ролях: Ерун Шпіценбергер, Лізі Ферін, Рёланд Фернхут, Поргі Франссен, Деві Рейс, Мингус Дагелет, Раймонд Тірі, Клод Умберто, Ганс Кройсет, Вівіан де Мюйнк

загрузка...