загрузка...


Єпископ Ті Кей Уїлсон, славен на свій невелике містечко, за рахунок своєї ролі, священнослужителя. Звичайно ж, подібно до своєї професії, він безліч разів допомагав людям в їх проблемах. З роками, його образ чесноти, приївся до чоловіка, за рахунок чого він і набув статусу хорошу людину і разом з цим, відмінного сім’янина. Адже разом з успішною службою, за його плечима перебувала прекрасна сім’я в вигляді дружини і пари дітей. Як і личить зразковому громадянину, сімейство його жило щасливим життям, немов подаючи приклад всім оточуючим.

Навіть майбутнє дітей, було зумовлено, адже син єпископа, в майбутньому міг зайняти його місце, а дочка стати відмінною дружиною за рахунок прекрасного виховання. Справжнісінька ідилія сімейного життя, що навіть натяку на проблеми не має. Ось тільки насправді, все було не так ідеально, адже діти мали власні погляди на життя. Нехай вони і розуміли, що батько бажаємо їм тільки кращого, кожен з дітей, бачив життя у власному світі. Брат і сестра, бажали власного життя, яку мали намір вибрати своєю волею. Фільм Син проповідника (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки цілі їх, разюче відрізнялися від сімейних уявлень і устоїв. Хлопці ж, шукали виходу з такого дивного ситуації, не бажаючи нашкодити власним батькам і відносинам в сім’ї.

Режисер: Трей Хейлі
В ролях: Крістіан Кійес, Кліфтон Пауелл, Веларі Петтіфорд, Дрю Сидора, Ванесса Белл Келлоуей, Келліта Сміт, Бріттані Перрі-Рассел, Джеліл Уайт, Ентоні Монтгомері, Джеймс Блек

загрузка...