загрузка...


1985 рік. СССР. Радянські вчені працюють над тим, щоб запустити космічну станцію на орбіту. Цей пристрій повинен буде продовжувати свою роботу, не використовуючи силу людини. Якщо все вийде, то СССР буде чим пишатися. І ось відбувся довгоочікуваний запуск. Все йде за планом. Через деякий час, встановлено, що станція більше не посилає сигнали на Землю. Що ж саме сталося з нею? Дійшла інформація, що космічна станція пережила збій системи, та й цілком ймовірно, скоро може впасти на Землю.

Якщо це дійсно станеться, то є шанс, що успіхи великої держави будуть перекреслені. Плюс до всього, падіння може завдати величезної шкоди людям, адже не виключені людські жертви на Землі. Допустити цього радянське керівництво, звичайно ж, не може. Потрібно зробити максимально можливе, щоб тільки зупинити можливу трагедію. Для виконання особливої місії, був зібраний загін людей. Цим фахівцям потрібно виконати практично нереальне завдання.

Ця подія назавжди залишиться в пам’яті людства. Сміливцям належить дізнатися причини того, що сталося збою, зупинити катастрофу. Люди відправляються в політ. Ця подія навіть під час розвитку сучасних технологій прийнято вважати найскладнішим в історії космонавтики світу. Фільм Салют-7: Історія одного подвигу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Клим Шипенко
Актори: Олександр Самойленко, Марія Миронова, Любов Аксьонова, Віталій Хаєв, Олександра Серебрякова, Павло Дерев’янко, Поліна Руденко, Оксана Фандера, Роман Перелигін, Володимир Вдовиченков

загрузка...