загрузка...


Завдяки фільму Райони, ви опиняєтеся в 1987 році, в Алма-Ті. Якраз тоді одна казахська сім’я вирішила перебратися до столиці і продають свою квартиру. Родичі впевнені, що це не просте рішення повинно вплинути в позитивну сторону, так як відкриваються горизонти перед кожним з них.Як тільки новосели збудував, то вирішують відправитися в школу, щоб оформити в неї свою дитину, сина на ім’я Арсен. Уже в перші дні хлопцеві помітно на скільки відрізняються його однокласники від учнів в столиці.

У великому місті кожен відчуває себе самостійним і вважає себе дорослою особистістю. Хлопець дуже швидко схилився на бік хлопців, які звикли вважати себе пацанами з району, в результаті досить швидко стали їх частиною. Арсен дуже швидко став погано вчитися, прогулювати уроки і повністю віддається новим законам. Він упевнений, що чинить правильно і не планує вносити в свою поведінку зміни. Біда тільки в тому, що все має свою ціну і заради поваги необхідно виконувати накази тих, хто керує цим містом.

Дані люди дуже тісно пов’язані з криміналом і часом їх прохання дуже жорстокі. Чи зможе хлопець пристосуватися до такого способу життя і не зламатися? Фільм Райони (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Акан Сатаєва
В ролях: Ельтерес Нуржанов, Шарип Серік, Женіс Омарів, Даніяр Алшинов, Сануржан Сулейменов, Нуржигит Калдыбеков, Володимир Логінов, Марйам Сатаєва, Жалгас Жангазин, Ілля Лошицький

загрузка...