загрузка...


У 1968 році Німеччина починає входити в еру свободи. У фільмі «Притулок», ви побачите, як почалися заворушення серед студентів. У той період молодь схильна була слухати музику Роллінг Стоунз. Мода була на штани кльош у хлопців, а дівчата вважали за краще носити міні-спідниці, ті самим спокушаючи протилежну стать. Період був непрості і за своїм бунтарським. У той період починається протистояння за свободу і сексуальна революція.

Головний герой Вольфганг, проживає з матір’ю і вітчимом, який страшенно ревнивий. Хлопцеві чотирнадцять і він терпить виховання вітчима. Той щодня б’є дитину, а мати просто спостерігає за тим, що відбувається і не діє. Вольфганг виявляється в таборі по перевихованню складних підлітків Фрайштадт. Його туди відправив вітчим, він знаходиться в північній частині Мюльфіртель. Брокман — привітний господар спочатку приймає привітно хлопця у батьків. Але на ранок він виявив все своє негативне нутро. Вольфганг виявився в цьому рабстві. Хлопця змушують примусово працювати. Про школу або просто освіті мови не йшло. Всі діти були немов у в’язниці для неповнолітніх, а батьки не знали про те, що відбувається. Герой по натурі бунтар і з цієї причини виступає проти такого звернення.

Через свого палкого характеру, хлопця постійно б’ють до напівсмерті. У таборі наростає невдоволення, діти змучені фізичною працею готові повстати. Чим закінчиться ця історія для Вольфганга? Фільм Притулок (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Браммунд
В ролях: Луїс Хофманн, Александер Гельд, Штефан Гросман, Макс Римельт, Катаріна Лоренц, Уве Бом, Ленгстон Уйбель, Енно Требса, Оле Йоенссон, Анна Баллард

загрузка...