загрузка...


Харизматичний наркобарон завжди дбав про власний прибуток. Його цікавила влада і гроші. Він отримав бажане, але не став найщасливішою людиною, на що колись сподівався. Його життя наповнене небезпеками і інтригами. Чоловік пробивав шлях злочинним шляхом, знищуючи суперників і вищестоящих керівників. У кримінальному світі не можна залишатися чистим. Торгівля смертельним товаром була звичайним бізнесом. Персонаж не замислювався про нещасних людей, які переживали страждання і смерть від прийому заборонених речовин, а продовжував поставляти отруту.

Зневажливе ставлення до життя зберігалося до тих пір, поки бандит не зустрів неймовірну любов. Це почуття істотно відрізнялося від колишніх захоплень. Грошові кошти перестали бути найціннішим ресурсом. Він готовий боготворити свою обраницю, але жінка не бажає бути причетною до брудних злочинів. Адже мовчання можна прирівнювати до співучасті. Головний герой хоче попрощатися з минулим заради чарівною красуні.

Покинути бандитський світ майже неможливо без фатальних наслідків. Було б надто просто перевернути неприємну сторінку і почати з нового аркуша. Чи є у закоханих майбутнє? Фільм Правда в грі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Престон А. Вітмор II
В ролях: Еріка Піплз, Місан Акуй, George Arvanitidis, Stanley R. Atwater, Старлетта Дюпуа, Лоренсо Едуардо, Нелсан Елліс, Вівіка А. Фокс, Дженніфер Фріман, Андра Фуллер

загрузка...