загрузка...


Важка за своїм змістом драматична кінострічка з елементами кримінального трилера «Пофарбуй це чорним» знята за сюжетом драматичного роману з однойменною назвою майстра бенкету Джанет Фітч. Головна героїня кінокартини молода жінка на ім’я Джозі яка була сильно закохана в Майкла і вони були щасливі і насолоджувались життям і взаємними почуттями.

Молода пара будувала плани на майбутнє і воно їм здавалося світлим і прекрасним, але в одну мить всю валитися як картковий будиночок, коли гине кохана людина. Джанет дзвінок з поліції і повідомляють страшну звістку про те що Майкла немає в живих. У жінки шоковий стан, життя втратило будь-який сенс, майбутнє для неї бачиться тільки в чорному кольорі. Але життя йде своєю чергою і наша героїня намагається взяти себе в руки, хоч це виходить у неї з працею. Фільм Пофарбуй це чорним (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Але через час для неї почнуться нові випробування, так як мати Майкла, єдина його родичка, звинувачує у смерті свого сина свою невістку та збирається їй жорстоко помститися… Ну а що було далі ви можете дізнатися, подивившись кінострічку «Пофарбуй це чорним» на нашому сайті безкоштовно і в хорошій якості.

Режисер: Ембер Темблын
В ролях: Аліа Шокат, Альфред Моліна, Ганна Люсія Аттанасіо, Джанет Мактір, Джон Робертс, Емілі Ріос, Різ Уейкфілд, Кен Давитян, Ненсі Кван, Ешлі Блейн Физерсон

загрузка...