загрузка...


Коли в родині головних героїв народилися двоє дітей, подружжя були неймовірні раді цій події. Оскільки мріяли про власний потомство вони вже давно. З моменту народження діточок пройшло вже десять років. Діти підросли і поступово стають самостійними особистостями, а батьки люблять своє потомство з кожним днем ​​все більше. Але несподівано відбувається подія, яка занурює подружжя в повну депресію. Головним героям повідомляють, що весь цей час подружжя займалося вихованням зовсім не своїх рідних дітей. У пологовому будинку сталася підміна, про що в момент народження дітей батьки зрозуміти не могли, оскільки не було причин сумніватися в професіоналізмі лікарів.

Подружжя сумнівалися в правді цих слів, але після їм були надані наочні докази того, що їхні діти дійсно не є рідними. Відмовлятися від них головні герої не мають наміру. Оскільки за десять років батьки неймовірно полюбили своє потомство, тому по праву вважають хлопців рідними, незалежно від біологічних факторів. Тривожить пару інше — де знаходяться їхні рідні діти зараз і хто посмів скоїти такий безжалісне злочин? Провівши власне розслідування, закоханій парі все-таки вдається дістатися до жорстокої правди. Як виявилося, один з двох дітей батьків загинув — він був смертельно хворий. Прийомна сім’я намагалася зробити все можливе, щоб зберегти життя чаду, тому головні герої ні в чому не звинувачують людей, які займалися вихованням їх рідного потомства. Також подружжя зіткнулися з ще однією проблемою — що якщо у них спробують забрати двох хлопців, оскільки правда про відсутність спорідненості спливла?

Головні герої не готові розлучатися з дітьми, яких виховували з самого народження. Прийомна сім’я також шокована і не розуміє, чому історія з потомством склалася таким сумним чином. Що ж вирішать сім’ї? Продовжити жити як жили раніше або спробувати повернути все на свої місця? Фільм Паралельні шляхи (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рафаель Монтеро
В ролях: Антон Араиса, Хуан Ігнасіо Аранда, Артуро Барба, Пілар Боливер, Мішель Браун, Elsa Diana Jaimes Buitrón, Фернанда Кастільо, Джуліан Фидальго, Илиана Фокс, Emiliano González

загрузка...