загрузка...


Не так давно помер глава сімейства, в результаті чого іншим членам сім’ї необхідно було в найкоротші терміни покинути межі держдачі, яка за цей час змогла стати рідний. Всі рідні переживали і горе і розчарування. Герої змушені якомога швидше зібратися всі речі, тільки б встигнути вкластися в час, який їм дало керівництво. Перед від’їздом доведеться пережити турботи і собори, в ході яких відкриється безліч таємниць і секретів.

Всі члени сімейства об’єднуватися і кожен з них зрозуміє, що вони один одного погано знають, можна сказати, що нічого не знають про життя, успіхи і проблеми кожного. Так само сімейства належить дізнатися жахливі новини. Справа в тому, що близькі друзі підставили їх і тепер вони готуються заселитися в цей заміський будинок. Як часто і буває, в таку складну хвилину опиняться поруч ті люди, на яких, як правило, до цих подій ніхто й уваги не звертав. Головним героям належить переглянути своє життя, поведінку і ставлення до людей. Фільм Пам’ять осені (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи вдасться хлопцям дізнатися справжню причину такого раптового виселення? Хто виявиться винуватцем усіх проблем? Родині доведеться переглянути свої відносини і прийняти правильне рішення, від якого буде залежати їхнє подальше життя.

Режисер: Андрій Соколов
У ролях: Інна Чурікова, Євгенія Симонова, Наталія Щукіна, Анастасія Марчук, Ірина Медведєва, Олександр Лазарєв мл., Олександр Сірін, Павло Трубінер, Леонід Бичевин, Андрій Соколов

загрузка...