загрузка...


На дворі стоїть 19-е століття і дію історії відбуватиметься на просторах штату Мен. У центрі всього буде стояти один маяк, а так само сімейство, що займається цією будовою. Доглядач маяка це відповідальне завдання, що тягне за собою величезну роботу. Адже по суті своїй, світло цієї будови, є дороговказом життя для будь-якого з кораблів, що виявляються в місцевих водах. Ось тільки чоловік, що займає цю посаду, через свою хворобу, зовсім вибився з сил і більш не здатний завідувати справами маяка.

Йому б варто було покинути посаду, але в цьому йому заважає власна дружина, що і взяла на себе таку велику відповідальність. Благо, шлюб їх існує вже дуже давно і всі справи цього місця, вона прекрасно знає. Приховуючи від міста таку підміну, вона несе борг свого чоловіка, попутно доглядаючи за ним. І все б тривало далі, але в цих землях, з’явився таємничий незнайомець, що вривається в життя героїні. Незважаючи на свою віру в свій обов’язок перед чоловіком і його обов’язками. Вона виявляється залучена в стосунки з новим знайомим, що втягує її в зовсім інший світ, де повно почуттів і емоцій.

Перед нею встане велике випробування власної віри і вірності. Жінка, виявиться між вибором, свого минулого і туманного майбутнього. Фільм Оберігаючи світло маяка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Еріка Берг
В ролях: Ярлат Конрой, Еріка Берг, Меган Фей, Гейб Фазіо, Девід Патрік Келлі, Антті Рейні, Крістофер Картер Сендерсон, УАСС М. Стівенс

загрузка...