загрузка...


У маленькому містечку, штат Джорджія живе дартс Бейлор. Жінці вже за п’ятдесят і вона працює науковим адміністратором в одній компанії. Керівництво прийняло рішення скоротити посаду, яку займає ця жінка. Дартс ніколи не сумує і говорить своїм подругам Енді і Джері, що напевно піде працювати офіціанткою, адже вона в молодості вже працювала в кафе. На вулиці, незважаючи на вересень, незвично спекотна погода. Може бути через це або ж чогось іншого на Бейлор нахлинули неприємні спогади. Сім років тому її улюблений син Уокер покінчив життя самогубством.

Коли жінка зустріла в супермаркеті Кевіна Дженкінса з вагітною дружиною, Дарттсі вирішила багато чого прояснити для себе. Чому її син вирішив добровільно піти з життя. Адже Кевін був старовинним приятелем Уокера. Він та інші друзі чомусь не прийшов на його похорон. Дартс з’їздила в будинок, де раніше жив син. Там хлопець на ім’я Денис розповів, що в день смерті Уокер був тут. Як розказано в кінокартині «Незвична погода», вдалося з’ясувати, що у сина був якийсь блискучий фінансовий план.

Потім він якимось чином потрапив в руки Марка Райта. Бейлора вирішила все прояснити з цього питання. Вона взяла пістолет у свого знайомого Клея і відправилася шлях. Подруга Енді вирушила разом з нею. Фільм Незвична погода (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кетрін Дікманн
В ролях: Холлі Хантер, Керрі Кун, Ренсом Ешлі, Уолкер Бэбингтон, Craig Boe, Кім Коутс, Кім Коллінз, Тернер Крамбли, Люсі Фауст, Тед Фергюсон

загрузка...