загрузка...


Всі ми проходили підлітковий період, який був наповнений своєрідними труднощами. Однак на той момент покоління цікавилося зовсім іншими речами. Тоді ще інтернет тільки набирав обертів, ніхто особливо не морочився з цього приводу і не прагнув його вивчити. Кожен підліток захоплювався якимось хобі: спорт, музика, дівчата. Звичайно ж, сьогодні все це теж є, але дещо в іншому вигляді. Складно уявити, що 30 років тому ми вийдемо на зовсім інший рівень існування, і нас поступово почне поглинати світ комп’ютеризації.

В кінцевому підсумку все так і сталося. В основі представленого фільму знаходиться тематика, пов’язана із сучасною трагедією звичайних школярів з Європи. Їм лише по 14 років. Їх життя нагадує здебільшого похмуру глибинку, що складається з інтернету і соціальних спільнот в мережах. Під сильний вплив потрапляє кожна дитина, незалежно від його рівня розвитку і первісного інтелекту. До того ж важливе значення має збільшується сексуализация на просторах всесвітньої павутини.

З цим складно боротися, практично неможливо. Ми звикли до нового виду існування, де перше місце надано саме мережевий інтернет структурі. Фільм Невинність в мережі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Niklaus Hilber
В ролях: Nicolas Heini, Zoe Pastelle Holthuizen, Фабріціо Борсані, Аннина Уолт, Крістіан Вебер, Chiara Carla Bar, Біт Марті, Luna Wedler, Veton Hamza, Jerome Humm

загрузка...