загрузка...


У житті кожної людини відбувається такий відповідальний момент складного вибору, від якого залежить його подальша доля. Деякі вирішуються на важкий тернистий шлях, щоб досягти своїх цілей. Таким людям стає все одно на засудження оточуючих людей. Деякі вирішують залишити все, як є. Вони вважають за краще залишитися в такому світі, до якого вони звикли. Головний герой на ім’я Ліам близько десяти років тому зважився вирушити в інше місто, щоб спробувати стати відомим музикантом, адже в його рідному містечку у нього не було такої унікальної можливості.

Його не зупинив навіть той факт, що в рідному місті залишається його улюблена наречена Джозі, з якої вони вже навіть призначили дату весілля. Мрія Ліама була найсильніше цього, тому він зміг зважитися на такий відповідальний крок, який змінив його долю. За короткий термін хлопцю вдалося досягти запаморочливого успіху, і його ім’я стало відомим на всю країну. Головного героя зовсім не цікавило те, що він залишив у своєму минулому. Однак через якийсь час Ліам отримує лист, в якому йдеться про те, що помер його друг дитинства. Хлопцеві довелося приїхати туди, де чекали його приємні спогади. Фільм Назавжди моя дівчина (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І тільки в цей момент він усвідомив те, що популярність не змогла зробити його щасливішим, але тепер виявляється занадто пізно. Ліаму доводиться зіткнутися з тим, що він кинув десять років тому, і це саме те, що може зробити його щасливим.

Режисер: Бетані Ештон
У ролях: Алекс Роу, Джессіка Рот, Джон Бенжамін Хіккі, Еббі Райдер Фортсон, Тайлер Риггз, Пітер Кембор, Джилліан Вігмен, Морган Олександрія, Лорен Грос, Джеймс Реклі

загрузка...