загрузка...

nashe-leto-2015
Дельфін — молода дівчина, якій трохи більше 20 років, вона живе зі своїм батьком і часто допомагає йому по господарству, не бажаючи навіть думати про заміжжя. Папа цієї дівчини знає про те, що вона нерідко гуляє допізна, тільки ніяк не може второпати, чому донька все ще не познайомила його з одним зі своїх хлопців. А як тільки цей чоловік приймається говорити про те, що більшість подружок Дельфіни вже вийшло заміж, героїня слухати нічого не бажає, всіляко намагаючись змінити тему.

Просто цієї молодої особи подобаються дівчата, з однією з них вона часто зустрічалася і неповторно проводила час, але недавно Дельфіні стало відомо, що її краща подруга теж збирається вступити в шлюб, що її дуже засмутило. Героїня поїхала в Париж, сподіваючись змінити обстановку і знайти роботу, одного разу на одній з вулиць цього міста вона зустрілася з Кароль, яка була старша за неї. Дельфін з першого погляду закохалася в цю дівчину, але не поспішала їй розповідати про свої почуття. Скоро героїня переконається, що вчинила правильно, бо вона дізнається, що Кароль живе з чоловіком. Для того щоб краще пізнати свою нову знайому, Дельфіна візьметься відвідувати збори жінок, які виступають за рівність з чоловіками, куди постійно ходить Кароль.

Героїні так сподобаються ідеї, які пропагують члени цієї спільноти, що вона погодиться взяти участь в декількох акціях, хоч і буде розуміти, що це небезпечно і можна швидко потрапити до в’язниці за порушення громадського порядку. Дійде до того, що ці активістки побажають викрасти талановитого хлопця з психушки, куди його запроторили родичі, коли дізналися, що він гей, Дельфін теж забажає взяти участь у цій операції звільнення, їй все одно, що робити, головне — якомога більше проводити часу з Кароль.

Режисер: Катрін Корсіні
Актори: Сесіль Де Франс, Ізіа Іжлен, Ноемі Львівські, Жан-Анрі комперія, Loulou Hanssen, Кевін Азіз, Бенжамін Беллекур, Летиція Дош, Сара Суко, Каліпсо Валуа

загрузка...