загрузка...


Молода людина на ім’я Бадрінатх Бансал народився вже багатим. Його батько є великим бізнесменом. Незважаючи на те, що Бансал живе в провінції разом зі своїм батьком, тут він відчуває себе справжнім королем і купається в багатстві. Але гроші — це не єдине, що приваблює головного героя в своєму житті. Згодом всі дорогі розваги починають йому набридати. В результаті Бансал розуміє, що йому треба знайти прекрасну дівчину, завести з нею сім’ю і просто насолоджуватися життям, як це роблять інші провінційні жителі. Бансали не важко буде знайти гарну даму, але полюбить він її? В цьому і проблема головного героя. Він не бажає будувати відношення з тією людиною, до якого нічого не відчуває.

Благо любов до молодої людини приходить сама. Бансал був запрошений на весілля свого старого товариша. Серед великої кількості гостей головний герой примітив одну красуню. Після він з нею познайомився — цією красунею виявилася Вайдехі. Хлопець не знав, що у неї достатньо строгий характер і вельми скептичне ставлення до нових знайомств. В якійсь мірі Вайдехі навіть не зовсім шанобливо спілкувалася з головним героєм. Але це не завадило Бансали щиро закохатися в неї. Саме строгий і надзвичайно норовливий характер в цій дівчині сподобався чоловікові. Бансал вирішив зізнатися в красуні в тому, що він закохався з першого погляду. Але Вайдехі відразу дала зрозуміти йому, що він не цікавий дівчині і ні про яких стосунках йти мови не може. Але Бансал не з тих людей, який після першої поразки відправитися в свій замок сумувати. Він має намір шукати способи, які стовідсотково підкорять серце чарівної жінки.

Вайдехі ж навіть не знає, що їй ще не раз доведеться зустрітися з набридливим чоловіком. Але, можливо, вона все ж полюбить людину, яка дійсно намагається бути щирим і будує на Вайдехі виключно найблагородніші плани. Які ж дії зробить Бансал заради коханої? Фільм Наречена Бадринатха (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шашанкі Кхайтан
В ролях: Варун Дхаван, Аліа Бхатт, Сахіл, Свананд Киркире, Риту Радж Сінгх, Яш Сінха, Раджендра Сетхи, Брама Мішра, Швета Прасад, Leena Prabhu

загрузка...