загрузка...

mustang-2015
Існує така категорія людей, які не особливо переживають, якщо їх позбавляють чогось, якщо для них втрата цього не є принциповою, але зустрічаються і такі, які дуже гостро реагують, коли хтось зазіхає на те, що для них дуже важливо. Особливо якщо справа стосується безцінної свободи. П’ять сестер, які проживали в невеликому турецькому селищі, не замислювалися про це до тих пір, поки не почали жити зовсім не так, як вони звикли.

Ці дівчата росли без батьків, найближчі люди — бабуся і дядько, з якими героїні завжди знаходили спільну мову. До недавніх пір. Одного разу ці дівчатка поверталися зі школи в компанії декількох хлопців, а оскільки на вулиці стояла чудова погода, хлопці вирішили піти до берега, де дуріли, проводячи час у своє задоволення. Сусідка цих сестер побачила, що вони творять і поквапилася повідомити про це їх бабусі, заявивши, що подібна поведінка неприпустима для молодих дівчат. Родичі героїнь дуже серйозно поставилися до того, що почули і вирішили, що за дівчаток треба братися, адже їм дозволяли перш занадто багато. Почалося з того, що у сестер відібрали мобільні телефони і заборонили їм заходити в інтернет, пізніше бабуся вирішила, що треба щось робити з зовнішнім виглядом дівчат і зажадала змінити їх сучасний одяг на традиційну. А потім родичі почали ставити грати на вікна, щоб не дозволити сестрам залишати будинок, коли їм цього хотілося.

А вже після заборонили сестрам ходити в школу і почали їх навчати того необхідного, що повинні знати хороші дружини, плануючи незабаром усіх цих дівчат видати заміж. Ось тільки родичі не врахували, що сестрички НЕ будуть спокійно миритися з тим, що їх позбавляють усього, до чого вони звикли, а також змушують жити так, як їм зовсім не хочеться.

Режисер: Деніз Гамза Ергювен
Актори: Гюнеш Шенсой, Дога Зейнеп Догуслу, Еліт Ішчан, Тугба Сунгуроглу, Ілаіда Акдоган, Ніхал Г. Колдашов, Айберк Пекджан, Бахар Керімоглу, Бурак Йійіт, Ерол Афсін

загрузка...