загрузка...


Сюжет комедійної мелодрами активно розвивається навколо хлопця оп імені Джеду. Як би він не старався, йому неймовірно важко дається спілкування з новими людьми. Всі його спроби завести собі нових друзів відразу виявлялися марними. Щоб Джеду не робив, в кінцевому підсумку він залишався принижених і ображених одинаком. Але, в один із днів він несподівано для себе розуміє, то може перенести свої спроби завести друзів через інтернет. Адже на теренах цієї павутини кожен з нас може бути ким завгодно.

Це абсолютно нешкідлива брехня, згідно з якою герой може бути, як успішним, так і неймовірно красивим типом. Те, що відбувається настільки захоплює нашого хлопця, що він сам не помічає того, як повністю переносить своє життя віртуальну реальність. Створення ідеального двійника допомогло йому розкріпачитися, але разом з тим і забути про існуючих кордонах. Чи зуміє герой вибратися з настільки дрімучої павутини перш ніж закриється дорога назад? Фільм Можливі друзі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як саме будуть розвиватися події, і як наслідки перенесуть за собою всі дії Джеду? Про це, та багато іншого, кожен з Вас зможе дізнатися відразу після того, як приділить час онлайн перегляду фільму, розміщеного на нашому онлайн порталі.

Режисер: Шервин Шілаті
У ролях: Нік Тун, Холстон Сейдж, Кейлі Сміт Вестбрук, Ніколас Рутерфорд, Карлі Чаікін, Джилліан Алексі, Йен Хардінг, Ашер Реймонд, Анна Маргарет Холліман, Джастін Клоскі

загрузка...