загрузка...


Паула, цікава молода дівчина. Родом вона з Парижа, за що дійсно любила місто. Вона пишалася, що народилася і виросла саме тут. Кращі дитячі та шкільні роки вона згадує з нотою смутку в серці. Перша найкраща подружка, з якою вона ділилася практично всіма своїми секретами. Перший улюблений хлопчик, який проводжав її додому, допомагав носити портфель, а після запрошував на побачення. Але роки йшли, все ставали взрослей, і здавалося б, найближчі люди виявилися справжніми зрадниками і брехунами.

Паула закінчила прекрасно школу, їй вдається з відзнакою вступити до одного з престижних вузів країни, завдяки чому вона залишає місто. Їй все подобалося, скоро вона стане висококваліфікованим фахівцем. Коли дівчина отримала диплом і може починати самостійне життя, то склалося так, що вона вирішила не повертатися до рідного міста. Вона знайшла гідну, високооплачувану роботу, зустрічається з інтелігентним, заможним чоловіком. Загалом, відчуває себе цілком відбулася особистістю. Вона вже була впевнена, що минуле назавжди залишилося позаду.

Але трапляється так, що в одну мить вона втрачає абсолютно всі. Не маючи іншого виходу, вона повертається в рідне місто. Це її останній шанс почати нове життя. Фільм Молода жінка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Леонор Серай
В ролях: Летиція Дош, Сулейман Сеййо Ндіайе, Грегуар Монсенжон, Жан-Крістоф Фолли, Наталі Рішар, Arnaud de Cazes, Ahmed Zirek, Філіп Лесрі, Marie Rémond, Jean-René Lemoine


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...