загрузка...


Без любові немає в житті мети… Пропонуємо «Моді фільм 2016» дивитися онлайн безкоштовно на кінокрад і познайомитися з місіс Льюїс, однією з найвідоміших канадських художниць. Героїня байопіку народилася в Новій Шотландії. Коли батьків не стало, її брат продав сімейний будинок, навіть не порадившись з сестрою. Дівчина вже знала про свою хворобу: її ревматоїдний артрит неухильно прогресував. Намагаючись знайти роботу, Мод постукала в двері рибалки на ім’я Еверетт Льюіс. Сорокарічний холостяк шукав помічницю по будинку, для чого розмістив оголошення на дошці в місцевій крамничці.

Мод підслухала і зірвала листок, а потім прийшла до рибалки. Неохоче, але одинак ​​Еверетт прийняв дівчину в свій крихітний будинок. Минуло всього кілька тижнів і вони одружилися. Саме Еверетт сприяв улюбленому заняттю героїні: малювання. Мод дивилася у вікно і бачила найрізноманітніші сюжети. Дуже скоро у дверей її будинку почали з’являтися люди, які купують листівки Мод. Ціна була смішною — 25 центів! Жінка з покорёженнимі руками малювала на різних поверхнях: дерев’яних дошках, печиво, плитках. Її картини прикрашали стіни, двері, дзеркала будиночка. Практично все своє життя Мод провела в злиднях, але у неї було головне — любов до чоловіка, який її цінував і підтримував.

Рекомендуємо Моді фільм 2016 дивитися онлайн в хорошій якості hd 720 і дізнатися якомога більше про подолання себе, про віру і щастя. Ітан Хоук, який зіграв чоловіка-рибалки, погодився брати участь в проекті, навіть не прочитавши сценарію. Робота над кінобіографією тривала тринадцять років.

Режисер: Ешлін Уолш
В ролях: Ітан Хоук, Саллі Хокінс, Карі Матчетт, Біллі Маклеллан, Захарі Беннетт, Габріель Троянд, Березня Бернард, Лоуренс Беррі, David Feehan, Нік Секстон

загрузка...