загрузка...


Мій син онлайн — це французька драма, в центрі сюжету якої знаходиться чоловік на ім’я Жюльєн. Кілька років тому він ще був сімейною людиною, у якого підростав син. Ось тільки бачив герой його дуже рідко, оскільки робота вимагала постійних відряджень, так що вдома він майже не бував. Він їздив по різних країнах і континентах, займався кар’єрою, собою, робив те, що йому хотілося, а в цей час дружина і дитина були вдома і дуже нудьгували. Розуміючи, що нічого не зміниться, дружина просто вирішила піти, оскільки не вважала таке життя дійсно сімейної. Розлучення для Жюльєна став полегшенням, оскільки подружжя його тільки обтяжувало.

Минуло кілька років з того момент, коли герой фільму Мій син став холостяком. Весь цей час він продовжував подорожувати і працювати, навіть не цікавлячись життям своєї дитини. А хлопчикові тим часом уже виповнилося сім років, він дуже сумував за батьком, але побачитися з ним не міг. Коли головний герой відправився в чергову поїздку, на цей раз до Франції, йому майже відразу ж довелося повертатися назад, оскільки колишня дружина прислала тривожне повідомлення. Вона була в істериці і не розуміла, що робити, оскільки дитина зникла. Сталося це під час походу в гори разом з класом. Герой драматичної кіноісторії Мій син теж був шокований новиною. Якщо раніше він не думав про життя своєї сім’ї, нехай вже і колишньої, то тепер він усвідомив, що його син все-таки важливий для нього людина. Оскільки поліція була безсила його відшукати, колишня дружина хотіла, щоб цим зайнявся Жюльєн. Фільм Мій син 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чоловік, який вперше усвідомив важливість сім’ї і відчув свою провину за таку неувагу до сина, відправився на пошуки дитини. Він дуже сподівався на успіх цієї затії, але поступово його стало накривати відчай, роблячи все більш агресивним…

Режисер: Крістіан Каріон
Актори: Гійом Кане, Мелані Лоран, Олів’є де Бенуа, Марко Роберт

загрузка...