загрузка...


«Матриця часу» — нова американська детективна драма, знята за мотивами книги «Перш ніж я впаду» письменниці Лорен Олівер. У центрі подій виявилася звичайна американська школярка Саманта Кінгстон. Вона була самою звичайною ученицею звичайнісінькою американської школи. У неї були справжні подруги, з якими вона разом їздила в школу, проводила вільний час, ділилася своїми секретами, відвідувала вечірки. У школі були ті, хто подобалися головній героїні і хто не подобалися. Були хлопці, про яких дівчата мріяли, були дівчата, яких вони ненавиділи і зачіпали при будь-якому зручному випадку.

Незабаром дівчата повинні були закінчити школу і вступити до коледжу. Саманта думала, що саме там у неї і почнеться зовсім інше життя. Вона й уявити собі не могла, що виявиться жертвою дивних обставин, які стануть перешкодою не тільки для вступу в коледж, але і для всього її життя в цілому. Подруги поверталися після чергової вечірки додому, не впоралися з керуванням і потрапили в автомобільну аварію. Саманта отримала жахливі травми в аварії, і лікарям не вдалося стабілізувати її стан. Дівчина повинна була померти, але якимось невідомим їй чином застрягла між двома світами. Саманта прокинулася на ранок, не розуміючи, що сталося вчора. Він пам’ятає лише, як вони потрапили в аварію, але що було далі і, тим більше, як вона ціла і неушкоджена опинилася вдома, вона не знає. Незабаром вона розуміє, що ніхто, крім неї, вчорашній день не пам’ятає. Але і це не найдивніше. Найгірше те, що вчорашній день, який вона вже пережила, почався заново. Дівчина змушена знову пережити всі ті ж події, знову піти в школу, знову відправитися на ту саму вечірку, знову повертатися з неї додому і знову потрапити в аварію. Якийсь час дівчина переживала один і той же день знову і знову, розуміючи, що це єдина можливість жити. Але незабаром у Саманти набридає один і той же день, і вона розуміє, що, можливо, це її шанс все виправити. Вона неймовірно втомилася і готова на будь-яку дію, аби хоч якось розірвати цей одноманітний цикл, якому немає кінця.

Але поки що вона не зрозуміла, що саме можна змінити. Вона щодня прокидається і сподівається, що саме сьогодні цей день закінчиться. Але нічого не змінює, все йде за тим же сценарієм. І які б спроби дівчина не робила, день знову починається спочатку. Тоді вона починає замислюватися про те, що причиною цих подій є не тільки цей день. Що десь в її житті була допущена така помилка, яка і послужила причиною цих подій. Фільм Матриця часу (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рі Руссо-Янг
Актори: Зої Дойч, Холстон Сейдж, Дженніфер Білз, Олена Кампуріс, Логан Міллер, Дієго Бонета, Алісса Лінч, Ніколас Лі, Кіан Лоулі

загрузка...