загрузка...


Нова драма режисера і сценариста Кеннета Лонергана, відомого глядачам по роботі над сценаріями до картинам «Аналізуй це», «Банди Нью-Йорка», — кіно про те, що тільки той, хто добре вивчив своє минуле, може краще за всіх побудувати майбутнє. Фільм Манчестер біля моря розповідає про Джона — ледачому сантехніці з Бостона. Цьому безвідповідальному хлопцеві доводиться повернутися додому: помер його старший брат, у якого залишився син-підліток.

У хлопчика немає інших родичів, крім Джо. І він бере опіку над сином брата. Налагоджуючи стосунки з хлопчиком, а Джо усвідомив, що був несправедливий до померлого брата, що даремно не спілкувався з ним, коли той був живий. Тепер він повинен стати хорошим другом хлопчині. Поступово спогади тягнуть Джо в минуле, де сховані причини його віддалення від сім’ї. Чи зуміє він здолати перепони і залишити минуле, щоб жити далі, дізнаєтеся з картини.

Крім того, у вас, шановні кіномани, є шанс оцінити акторську майстерність Кейсі Аффлека («І грянув шторм»), Мішель Вільямс («Французька сюїта»), Меттью Бродерік («Дівчина без комплексів») та інших… Фільм Манчестер біля моря (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кеннет Лонерган
В ролях: Кейсі Аффлек, Бен О’брайен, Кайл Чандлер, Річард Донеллі, Virginia Loring Cooke, Квінсі Тайлер Бернстайн, Міссі Ягер, Стівен Хендерсон, Бен Хенсон, Мері Меллен

загрузка...