загрузка...


У фільмі «Майкл Джексон шукає Неверленд» розповідається про не легкою життя самого Майкла Джексона і його охоронців. Сам фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в тяжке життя поп короля музики. Білл Вайтфілд і Джейвон Бірд отримали нову роботу супроводити зірку з пункту А в пункт Б, а пізніше Білл і просто став главою охорони сім’ї Майкла Джексона. Кожен вихід в громадські місця для сім’ї Майкла був справжнім випробуванням, він з усіх сил хотів дати дітям нормальне життя, як у всіх.

З батьком у Майкла були вельми непрості відносини, тільки бабуся була дійсна близька з ним. Рідний брат загрожує йому, а єдиний хто має на нього вплив є батько. Постійні загрози фанатів змушують відмовлятися від багатьох речей: гуляти разом з дітьми в парку, ходити на шопінг і просто прогулятися по вулиці. Король поп музики купує будинок і здається саме в ньому його сім’я щаслива вперше за довгий час.

Білл став кращим другом Майкла, а контракт на охорону давно закінчився. Чи залишилися вони поруч дивіться самі… Фільм Майкл Джексон шукає Неверленд (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дайян Х’юстон
В ролях: Нави, Чад Л. Коулмен, Сем Адегоке, Aidan Hanlon Smith, Taegen Burns, Michael Mourra, А. Расселл Ендрюс, Ізабелла Хофманн, Вінсент Уорд, Кайла-Дрю

загрузка...