загрузка...


Чорношкірий підліток Метті захоплений хокеєм. Він впевнено виписує піруети на льоду, невтомно переміщається по майданчику і спритно звертається з ключкою. У хлопця є величезні задатки для професійної кар’єри, але для початку потрібно стати постійним гравцем шкільної команди. Коли Метті зголошується потрапити в команду, то стикається з расовою дискримінацією. Його партнери по майданчику, ніби не помічають успіхів темношкірого юнака, та й тренер не особливо шанує наполегливої ​​вискочку.

Збентежений герой вирішує тренуватися з потроєною енергією, щоб довести оточуючим своє право надіти форму збірної. Переступити через стереотипи виявляється вкрай непросто. Підлітки відмовляються приймати чорношкірого однолітка в свою спортивну братство, який, до того ж, здатний затьмарити їх на майданчику. Заздрість і расизм знаходять єдину мету, тому Метті доводиться щохвилини долати себе і йти вперед. Фільм Крізь лінію (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Наближається призначений першість шкіл, де герой зможе показати себе і подолати загальне байдужість. Можливо, це виступ стане першим кроком до цього контракту і блискучій кар’єрі. Ось тільки чи отримає він шанс на гру?

Режисер: Директор Ікс.
В ролях: Сара Джеффрі, Стівен Джеймс, Джанет Рекуело, Шамір Андерсон, Стівен Лав, Джим Кодрингтон, Кара Рікеттс, Тейлор Олсон, Джекі Торренс, Х’ю Томпсон

загрузка...