загрузка...


Головна героїня чує дзвінок з невідомого номера, який повідомляє їй, що потрібно неодмінно втікати з власного будинку. Навіщо — абсолютно не ясно. Незабаром дівчина чує кроки за дверима і намагається врятуватися втечею. Невідомі люди дійсно переслідую її. Головна героїня, яка ніколи не мала ворогів і проблем з законом думає, що це пов’язано з діяльністю її чоловіка. Чоловік загинув кілька тижнів тому за нез’ясованих досі обставин. Поліція почала справу, яке поки що не зрушилася з мертвої точки.

Чоловік займався науковою діяльністю і брав участь в засекреченому проект, який був пов’язаний з питанням переміщень в часі. Однак про ці дослідження головна героїня нічого не знає. Незабаром ситуація приймає небезпечний поворот, навколо починають гинути люди і стає абсолютно незрозуміло що відбувається. Час немов порушило свій хід, виникає почуття, що події починають повторюватися і йде серйозне спотворення реальності. Виникає питання, де реальне життя, де гра свідомості.

Психолог намагається переконати вдову, що її манія переслідування це захисна реакція на смерть чоловіка. Кому можна вірити в цій ситуації незрозуміло, здається весь світ, налаштований проти тебе. Фільм Кривизна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Diego Hallivis
У ролях: Ліндсі Фонсека, Лінда Хемілтон, Гленн Моршауер, Ной Бін, Josephine Elle, Алекс Лані, Nathaniel Sizemore, Зак Ейвері, Уилльям Уіллет, Уилльям Крос

загрузка...