загрузка...


Смерть завжди приходить несподівано, завжди наздоганяє в той самий момент, коли того не чекаєш. Головний герой любив веселитися, любив грати у всілякі ігри, тусувався і вживав наркотики. На жаль, але через настільки стрімкою спраги вбити себе, що не бачити світла в кінці тунелю, хлопець і накликав на себе велику біду. Все почалося після того, як безглузда випадковість ставить на його життєдіяльності хрест. Все, тепер він більше не жилець, його немає серед загального списку.

Здавалося б, ось тепер-то і станеться щось міфічне, тепер душа відправиться в уготоване їй місце, але не тут-то було, не така кінцівка чекала цього чоловіка. У фільмі Історія примари, молода людина залишається прив’язаним до свого дому, він не може його покинути, він запечатаний в ньому до кінця віку. І якщо спочатку все це здавалося дуже навіть дивним, то чим далі заходило хід, тим виразніше ставало зрозуміло, така повсякденність відіб’ється на ньому вкрай негативно. Назад повернути нічого не вдасться, ти тепер ізгой, справжнісінький ізгой.

Чим більше часу проходить з моменту трагедії, тим більша кількість людей приходить і йде з злощасного приміщення. Як же правильно вчинити, стати монстром, або спробувати заробити собі прощення? Фільм Історія примари (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Лоурі
У ролях: Кейсі Аффлек, Руні Мара, МакКольм Сепас мл., Кеннейша Томпсон, Гроувер Колсон, Лізбет Карденас, Барлоу Джейкобс, Richard Krause, Деггер Салазар, Соня Асеведо

загрузка...