загрузка...


З дитячих років переважна більшість дівчат починають планувати своє весілля, уявляючи, як все буде. З кожним роком вони дорослішають і фантазії про одруження змінюються, а також доповнюються. Таким чином до заповітного моменту події у них вже є ідеальний план для урочистого моменту. Все починається з вибору чудового сукні, що підкреслює всі достоїнства фігури нареченої. Коли наряд обраний, потрібно красивою ходою пройтися по всьому залу до нареченого і священику, що стоять поруч.

Майбутній чоловік обов’язково повинен бути одягненим в елегантний смокінг, а посмішка з його обличчя не повинна сходити ні на секунду. Після прочитання обітниць, обмінів кільцями і розписів у реєстраційному документі, закохані стають повноправними чоловіком і дружиною. Приблизно так виглядає типова весілля в голові дівчат.

Однак ніхто з них не бере до уваги, що існує також інша сторона всього цього. Вона не така романтична і мила, що обумовлено цілим рядом причин. Фільм Інша сторона весілля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пет Кілі
У ролях: Кетлін Тернер, Джесіка Паре, Джессіка Паркер Кеннеді, Кевін Зегерс, Уоллес Шон, Френсіс Фішер, Люк Кірбі, Христина Розато, Джейкоб Тірні, Калинка Петрі

загрузка...