загрузка...


З Литви до Карлівки повинна бути транспортована гуманітарна допомога. Саме в цій справі попросили допомоги у головного героя кінострічки — Рохаса. Чоловік прекрасно розуміє, що вони з товаришем обов’язково ввяжутся в неприємності. І це пов’язано лише з тим, що їхній шлях буде проходити через місце бойових дій. Саме там між армією України і донецькими сепаратистами проходило багато битв. І місце, де вони будуть змушені побувати, має назву «Сіра зона».

Діючі герої були змушені їхати на одному фургоні, прихопивши з собою одну дівчину, яка абсолютно не говорить по-російськи. Ця дівчина є супутницею чоловіки, і він був упевнений, що між ними все серйозно. Однак, коли хлопці зустрічають на своєму шляху французьких журналістів, і вирішують на час зупинитися, відпочивши від тривалого шляху, головний герой дізнається, що одним з вечорів його супутниця його зрадила із зв’язковим. Цей зв’язковий курирував доставку, і тепер Рохас нічого не хоче мати спільного з Інгою. © kinogo-z720.ru

Вона така ж, як і всі інші, і довіряти їй — це безглузде заняття. Багато нових випробувань чекатиме головних героїв на шляху. Невідомо чи вдасться їм розібратися з усіма труднощами і дістатися додому живими. Фільм Іній (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шарунас Бартас
В ролях: Mantas Janciauskas, Анджей Хира, Ванесса Параді, Lyja Maknaviciute, Вероніка Розаті, Boris Abramov


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...