загрузка...


Пропонуємо подивитися Гора між нами 2017 року на нашому сайті. Між нами гори онлайн безкоштовно в хорошій якості hd без реєстрації. Так само, крім онлайн перегляду ви можете завантажити Між нами гори безкоштовно натиснувши на відповідну вкладку і дочекавшись пошуку торрент роздач. Бен Трейс — молодий лікар, який кілька років успішно працює в одній з американських лікарень. Він повністю присвячує себе улюбленій роботі, зовсім забувши про особисте життя. Через це Бен дуже самотній і ніяк не може знайти свою справжню любов. Ешлі — симпатична дівчина, яка працює письменницею.

З-під її пера вийшло кілька романів-бестселерів, які зробили її досить популярною. Ще вчора вони навіть не здогадувалися про існування один одного. Але в підсумку доля зводить їх разом при не самих радісних обставин. Фільми «Гора між нами» ви можете дивитися онлайн в хорошій якості. Головні герої сідають на борт самого звичайного пасажирського літака. Вони й уявити собі не могли, якою страшною трагедією в підсумку обернеться цей переліт. Відбувається крах, в результаті якого вдається вижити тільки Бену і Ешлі. Вони виявляються в незнайомих для себе умовах, далеко від міст. Навколо тільки ліс і гори. Чи зможуть звичайні жителі мегаполісів вижити в диких умовах?

Розраховувати вони можуть тільки на власні сили. Попереду їх чекає довгий шлях, повний різних небезпек. Всі ці страшні події назавжди змінять їх звичне життя. Фільм Гора між нами (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хані Абу-Ассад
В ролях: Ідріс Ельба, Кейт Уінслет, Бо Бріджес, Дермот Малруні, Лінда Соренсон, Вінсент Гейл, Марсі Т. Хаус, Даня Нассар, Лі Мадждуб, Андрес Джозеф

загрузка...