загрузка...


Заснована на реальних подіях кінокартина онлайн «Гіркі жнива 2017» — це канадська версія того, що відбувалося на території українських земель з 1932 по 1933 роки. Цей період є одним з найжорстокіших і страшних в історії України. Люди, які пережили голод в 33-му році, до цих пір згадують цей час з болем і сльозами. Щоб зануритися в минуле легендарного і неймовірно стійкого народу, дивіться фільм онлайн на нашому сайті. Герой драми народився в чудовій країні Україні, тоді ще під владою СРСР.

У цьому місці духом волелюбності і патріотизму просочений кожен житель, кожен будинок і вся природа. Незважаючи на сірі часи репресій, вбивств і вандалізму, любов до життя не покидала країну. Люди не втрачали надію і радість кожному дню, продовжували закохуватися, шукати своє щастя. Юрій, чуйний і романтичний юнак полюбив одну красуню, мріючи взяти її в дружини. У той час почуття любові було таким, чистим, щирим і непорочним — не дивно, що дівчина відповіла взаємністю. Молоді будували щасливі плани на майбутнє, мали намір одружитися і створити сім’ю. Але знайшовся той, хто спробував відібрати в закоханих найдорожче, що вони мали — один одного. Сталін вирішив підпорядкувати собі націю, відняти всю їжу і засоби виживання. А то, що це призведе до смерті мільйонів живих людей, які не стало перешкодою.

Офіцери приходили в будинки селян і оголошували про те, що відтепер їх землі і життя належать державі. Герой не міг бачити, як невинні люди вмирають від голоду, і вирішив боротися за виживання свого народу, не дивлячись на небезпеку і перешкоди, підготовлені ворогом. Фільм Гіркі жнива (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джордж Менделюк
Актори: Макс Айронс, анейрін Барнард, Баррі Пеппер, Теренс Стемп, Емілія Фокс, Саманта Баркс, Том Остін, Тамер Хассан, Річард Брейк, Вільям Бек

загрузка...