загрузка...


Грабувати банки, це тільки здається простою ношею. Подумайте тільки самі, нарівні з безліччю складнощів, що встають на шляху, можна буде ще й приректи себе на вірну смерть. Мало хто погоджується добровільно віддати всі свої заощадження, якогось незнайомця, який за все своє життя тільки й зробив, що заробив на пістолет. Проте, але коли в небезпеці виявляється подальша діяльність, доводиться піти на поступки, так поділитися майном перед недбайливим ворогом.

У фільмі Гарний час перед глядачем у всій красі постане Конні, цей хлопець вже не перший рік орудує цілою бандою, не перший рік тримає в страху рідну державу. Ось тільки колишній успіх, яким він так пишався, залишається далеко позаду, бо з кожним новим кілометром погоні, кільце навколо цієї злісної особистості звужується. Ще трохи і станеться неприємна зустріч, відбудеться той самий конфлікт, якого буде неможливо уникнути. Та сама випадкова куля, яка прийде з несподіваного боку, покладе край усім подальшим починанням. Фільм Гарні часи (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зуміє зрозуміти Конні, що те життя, якій він дорожив раніше, вона неправильна, що правоохоронці доберуться до нього в будь-якому випадку, і за це йому доведеться понести смертельне покарання.

Режисер: Бен Сефді, Джошуа Сефді
В ролях: Баркхад Абді, Дженніфер Джейсон Лі, Філ Каппадора, Роберт Паттінсон, Сулейман Сі Саване, Buddy Duress, Taliah Webster, Люк Ебрел, Махадео Шиврадж, Бен Сефді

загрузка...