загрузка...


Під час окупації Польщі все ті люди, які працювали в дивовижному варшавському зоопарку, намагалися сховатися від незаконних дій нацистів. На той період зоопарк був власністю столиці Польщі, а тому Ян та Антоніна вважали, що якщо залишаться разом зі співробітниками зоопарку, то зможуть зберегти життя нещасним людям. Але нацисти виконували свою роботу, вони знищували всіх євреїв, які вставали у них на шляху. Плюс до всього, загарбники суворо надійшли з мешканцями зоопарку.

Антоніна володіла великим серцем, а тому вона не могла змиритися з тим, що буде чекати невинних людей і тварин попереду. Вона добре знала, що після втечі хижаків зі звіринцю можна використовувати їх порожні вольєри, щоб врятувати євреїв. На той момент було вирішено задіяти всі, що тільки можна, починаючи від сіна і ящиків, де можна було б заховати дорослих і дітей. В кожному куточку хтось знайшов собі затишне місце, звідки спостерігав за всім тим, що відбувається в окрузі. Антоніна вірила, що її план допоможе обдурити нацистів і вигнати їх зоопарку геть.

Але чи вдалося їй перехитрити нацистів, які вважали, що мають право розпоряджатися життями людей на свій розсуд. Фільм Дружина доглядача зоопарку (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нікі Каро
В ролях: Джессіка Честейн, Даніель Брюль, Йохан Хелденберг, Тімоті Редфорд, Ефрат Дор, Іддо Голдберг, Шира Хаас, Майкл МакЕлхаттон, Маріан Митасов, Фредерік Престон

загрузка...