загрузка...


Тим нещасним днем ​​по-весняному яскраво світило сонце. Дружина зайнялася господарськими справами, відправивши Стіва з донькою за покупками. Тепла, маленька долонька в дорослому руці дарувала відчуття безмежного щастя. Уклавши в візок необхідні продукти, традиційно влаштували веселі гонки. Волосся дівчинки майоріли, вітер свистів у вухах, і заливистий дитячий сміх зігрівав серце. Поки касир пробивала товари, непосида підбігла до стійки з книгами, ваблять барвистими обкладинками. Вводячи пін-код картки, довелося відволіктися. Від’їхавши від каси, чоловік озирнувся по сторонах.

Кейт не було видно. Липкий страх охопив душу. Стривожений батько понісся по супермаркету. Трирічної дівчинки, одягненої в примітний жовтий дощовик і червоні чобітки, ніхто не бачив. Співробітниця поліції привезла пригніченого письменника додому. Непомітно пролетіло час, а про зниклого дитину звісток не надходило. Правоохоронні органи закрили справу. Найнятий приватний детектив розчаровував відсутністю новин. Взаємини з дружиною дали тріщину. Заливає алкоголем горе чоловік, фанатично продовжує пошуки, зводив з розуму. Не витримавши такого життя, жінка поїхала в відокремлений сільський будинок. Здавалося, все йде звичним ходом. Фільм Дитя в часі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зустрічі з видавцями, засідання комітету, посиденьки з друзями, нові знайомства і виник сюжет оповідання про хлопчика, що мріє стати рибкою, не могли заглушити незагойною біль і вбити надію. Старі друзі повідомили про бажання Джулії зустрітися. Приміська електричка доставила Льюїса за місто. Промайнула фігурка в плащі, змусила змінити напрямок і кинутися слідом.

Режисер: Джуліан Фарино
В ролях: Бенедикт Камбербетч, Келлі Макдоналд, Стівен Кемпбелл Мур, Джон Хопкінс, Саскія Рівз, Ганна Маделей, Люсі Лиманн, Річард Дерден, Джеральдін Олександр, Елліот Леві

загрузка...