загрузка...

vremya-pervyx-2016
Професія космонавта завжди пов’язана з величезним ризиком. Особливо важко часом доводиться людям, вимушеним брати участь в експериментах, які видавалися раніше нереальними. В основу нової вітчизняної картини покладено реальні факти. Далекий 1965 рік став із тріумфальним для радянської космонавтики. Саме тоді Олексію Леонову вдалося стати першою людиною, який залишив межі корабля і вийшов у відкритий космос. Кадри, що передаються з орбіти, транслювалися безліччю телеканалів по всьому світу.

Цей епізод став справжнім проривом для космонавтики. Однак, не всі, що відбувалося насправді, потрапило в об’єктиви. Навіть в ті далекі роки деякі вчені відзначили той факт, що трансляція була непостійною. Вихід радянського космонавта показували досить чітко, сумнівів в цьому вчинку ні у кого не виникало. А ось з поверненням Леонова на корабель вийшли незрозумілі затримки. З цілком зрозумілих причин більша частина матеріалів того польоту залишалася тривалий час засекреченою. Тепер, через півстоліття з моменту героїчного вчинку, кінематографісти вперше висвітлять деякі подробиці всього того, що відбувалося на орбіті.

Леонов, незважаючи на гриф «секретно», в своїх численних інтерв’ю вітчизняним і західним журналістам не раз давав схожий відповідь на питання, чи було страшно залишати корабель і робити крок назустріч невідомості. Космонавт відзначав, набагато страшніше і важче виявилося повернення. Що саме сталося з Леоновим на зворотному шляху, можна дізнатися після перегляду фільму. Радимо вам дивитися повний фільм Час перших (2016) онлайн в hd 720 якості безкоштовно.

Режисер: Дмитро Кисельов
Актори: Березня Тимофєєва, Артем Бистров, Олена Панова, Олександр Цёма, Євген Миронов, Олександра Урсуляк, Костянтин Хабенський

загрузка...