загрузка...

eto-vsego-lish-konec-sveta
Фільм «Це всього лише кінець світу» 2016 розповість глядачеві історію одного чоловіка на ім’я Луї. Він успішний письменник, і вже досить багато чого домігся своєю працею. Його творіння друкують багато видань і розходяться вони як гарячі пиріжки. І все б і йшло та прекрасно, якби не одна новина, яка сильно засмутила головного героя. Справа в тому, що він дізнався, що невиліковно хворий, погодьтеся, адже цей факт повалить в шок кого завгодно!

Він вирішує, що потрібно зустрітися з рідними і розповісти їм про цю ситуацію. Але справа в тому, що він не був у рідному домі і ні бачив власних батьків вже більше 12 років. А це, досить довгий строк і важко зрозуміти, як діяти в цій ситуації. Але, все ж, володіючи потрібними навичками, Луї спритно розпланував свою появу і то, як він повідомить батьків про свою біду.

Однак на ділі це виявилося не зовсім простим завданням, тому як його батьки дуже своєрідні точніше сказати ексцентричні люди. Дивитися онлайн фільм «Це всього лише кінець світу» 2016 хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ксав’є Долан
Актори: Наталі Бай, Венсан Кассель, Маріон Котійяр, Леа Сейду, Гаспар Ул’єль, Arthur Couillard, Стефан Дюбо

загрузка...