загрузка...


У місті Димитров мешкає наш головний герой на ім’я Костик. Хлопчисько ще зовсім юний. Головний герой досить рідко бачить свого батька, оскільки він є військовим льотчиком. Молодий герой вже дуже давно мріє про собаку, і не так давно заявив про своє бажання батька. Однак, тато Костика вирішив укласти з сином парі, в результаті якого переможцем зможе виявитися тільки один. Якщо ж Костику вдасться виконати всі умови парі і успішно виконати необхідну роботу, то тоді собака йому буде забезпечена.

Батько розповідає синові про знаменитого льотчика, його тезки — Костянтина Авер’янова. Чоловік просить сина, що б він зняв аматорський фільм про життя і біографії самого Костянтина Авер’янова. Природно, чоловік переслідував в цьому власні цілі, адже він хотів, що б син знав своїх земляків і героїв в обличчя. Хлопець розуміє, що завдання не з легких, але заради бажаного подарунка він готовий зробити все, що завгодно. Фільм Балада про непереможенного (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Таким чином, Костик просить допомоги у свого брата, разом з яким він вирушає на пошуки рідних і близьких льотчика, щоб дізнатися докладну інформацію. Поки герой буде займатися створенням фільму, він кардинально змінить свій світогляд і поміняє свої життєві цілі.

Режисер: Сергій Буров
В ролях: Михайло Маневич, Євген Березовський, Олена Ковальчук, Андрій Петренко, Сергій Маховиків

загрузка...