загрузка...


Планету Пандору населяють добрі триметрові істоти синього кольору. Вони живуть в гармонії з природою, поклоняються божеству Ейве і ретельно оберігають рідкісний мінерал анобтаніума, нестача якого заподіює непоправної шкоди екосистемі Пандори. Разом з тим, анобтаніума є тим матеріалом, на який покладають всі свої надії жителі Землі, адже за прогнозами вчених, цей мінерал допоможе вивести планету з енергетичної кризи. Земляни йдуть ва-банк, і намагаються добути викопне, винищуючи корінних жителів На’ві.

Однак, ні до чого хорошого це не призводить, а оскільки відкрита ворожнеча і агресія людей не допоможе домогтися бажаного, їм доводиться йти обхідним шляхом — нібито для освоєння біосфери і налагодження відносин вони запускають програму «Аватар». Полягає вона в штучному вирощуванні тел (аватарів), які виходять внаслідок конвертації ДНК людей в аналогічне ДНК жителів Пандори. Головний герой фільму «Аватар» — Джейк Саллі, інвалід, прикутий до крісла.

Саме Джейк став прототипом аватара, запущеного на Пандору. І саме Джейк віддалено керує з Землі своїм тілом, якому судилося відновити справедливість на далекій планеті Пандора. Фільм Аватар (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Кемерон
У ролях: Сем Уортінгтон, Зої Салдана, Сігурні Уівер, Стівен Ленг, Мішель Родрігес, Джованні Рібізі, Джоель Мур, Сі Сі Ейч Паундер

загрузка...