загрузка...


Тема сім’ї для Ани пов’язана з не дуже хорошими спогадами з часів дитинства. Після декількох років спільного проживання з Томом, у Ани поновлюються напади депресії і психічні атаки. Том намагається підтримувати дівчину під час загострень, вони разом ходять до лікарні, молода людина намагається оточити її турботою і увагою. Сконцентрувавшись тільки на себе і свої проблеми, молода пара поступово втрачає зв’язок з родичами, перестає спілкуватися з друзями.

Чим гірше почувається дівчина, тим більше зусиль докладає коханий, щоб допомогти їй. Важлива подія кардинально змінює їхнє життя — Ана дізнається, що вагітна. Відчуваючи відповідальність перед майбутньою дитиною, вона починає активний курс психотерапії. Гормональні зміни, викликані вагітністю, і бесіди з лікарем приносять несподівані результати. Фільм Ана, любов моя (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ана стає іншою людиною, повністю змінюючи свій світогляд і ставлення до життя і людям. Але чи готовий Том до таких змін, чи буде він також любити і піклуватися про колись беззахисною Ані?

Режисер: Калин Пітер Нецер
У ролях: Діана Кавалліоті, Mircea Postelnicu, Кармен Тенасе, Василь Мурарі, Адріан Тітьені, Таня Попа, Ігор Карас-Романов, Іонут Карас, Іоана Флора, Влад Іванов

загрузка...