загрузка...


Людина, про яку піде мова в цій кіноісторії, нічого не пам’ятав про своє життя. Так уже сталося, що він втратив пам’ять в результаті трагічної події. По крайней мере, так він заявив поліції, яка зацікавилася його персоною. І поліція деякий час підозрювала його в обмані і симуляції. Оскільки було скоєно серйозний злочин, в результаті якого постраждали люди. І людина, яка втратила пам’ять, зіграв не останню роль в цій справі. Але оскільки точних доказів цього процесу так і не знайшлося, а пам’ять у чоловіка не відновлювалася, поліція вирішила взяти цю справу під постійною контроль і строго стежила за цією людиною, а так само за всіма змінами, що будуть відбуватися в стані його здоров’я.

Він вирішив назвати себе Шагіним. Це ім’я сподобалося йому більше за інших, і звик він до нього теж досить швидко. Але що стосувалося інших питань, його мозок працював дуже швидко і правильно. З неймовірною точністю він міг обробляти будь-яку інформацію, робити математичні розрахунки і логічно прораховувати всі подальші дії злочинців, які могли брати участь в цій справі. В результаті поліція остаточно розслабилася і перестала підозрювати його в причетності до скоєного злочину. Навпаки, сищики попросили його про допомогу і співробітництво.

І Шагін радісно погодився на таку пропозицію. Тепер він з підозрюваного перетворився в сищика і з неймовірним завзяттям займався розслідуванням цього дивного і поки не зрозумілого для нього процесу. Фільм Невизнані (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Маццола
В ролях: Джанкарло Еспозіто, Стівен М. Грір

загрузка...