загрузка...


Ключовим персонажем історії ставати звичайний чоловік, який намагався завжди ставився добре до людей і ніколи не порушував закон. Але з моменту смерті коханої дружини єдиним сенсом його існування став син. Тепер заради дитини він готовий піти на що завгодно. Герой був переконаний, що так триватимуть до кінця його життя, але раптово заскочили труднощі змушують його переглянути рішення. Вся справа в тому, що під час чергового медичного обстеження юнакові ставлять вельми невтішний діагноз.

Хлопець смертельно хворий і якщо найближчим часом не провести необхідну інформацію, то він просто помре. Але грошей для оплати відповідної процедури у ключового персонажа просто немає. Засмучений чоловік знаходиться в жахливому стані, адже просто не уявляє де йому шукати кошти. Таким чином, він стає на злочинну стежку, аби роздобути потрібну суму. Йому треба перевезти для одного злочинця цінний вантаж.

Не маючи іншої можливості заробити гроші, він погоджується з усіма умовами і вирушає в дорогу, але на цьому його неприємності анітрохи не закінчуються і йому доведеться зіткнутися з серйозними неприємностями. Фільм Виконавець (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мозіко уїнд
У ролях: Марк Макфеддена, Пол Сорвіно, Міша Бартон, Роберт Міано, Aiden Wind, Ерік Робертс, Міка Фіцджеральд, Еміі Конн, Джеффрі Джеймс Ліппольд

загрузка...