загрузка...


Макс умів чітко бачити мету, трохи відволіктися від повсякденної рутини його примушувала сім’я. Він з радістю біг додому, щоб відчути дотик маленьких ручок, що обіймають його шию, і лукаву посмішку найдорожчого малюка. А приємний запах подружжя і п’янкими пристрасними обіймами прямо біля дверей, служили хлопцеві найкращою нагородою. Макс відчував себе абсолютно щасливою людиною, який зумів домогтися всього в тлінність американського існування, хлопцеві потрібно було, щоб всі улюблені люди здоровий і були поруч.

Однак лірика буде відкинута, коли хлопця з гостросюжетного фільму «Макс Пейн 2» позбавлять права бути щасливим. Все, кого він так любив, будуть по-звірячому вбиті, а хлопцем опанує гірке відчай, що переростає в дику лють помсти і пошуки винуватців. Однак його знаходять в будинку з тілами, тому полісмени, міська влада, розбурхані подією, не збираються особливо вникати в розслідування, і вішають масові розправи на Макса. За цими пригодами тягнеться зв’язок хлопця з кримінальним світом. Тому Пейн відчуває на собі тиск одночасно з двох сторін, і як загнане в пастку тварина, намагається вибратися з ситуації, задіявши основні інстинкти самозбереження.

Головний герой розуміє, що доля трохи загралася з його персоною, проте переслідуючи основну мету, яка полягає в пошуках вбивць, хлопець готовий на відчайдушні вчинки зі зневагою законності. Фільм Макс Пейн 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Мур
В ролях: Донал Лог, Кріс О’Доннелл, Кейт Бертон, Ротафорд Грей, Міла Куніс, Аморі Ноласко, Марк Уолберг, Ольга Куриленко, Бо Бріджес, Лудакріс

загрузка...