загрузка...


Фільм є продовженням неймовірних пригод Роні. Він завжди відрізнявся від оточуючих людей своїм незвичайним характером. Чоловік мав жвавими якостями, які іноді переходили в бунтарство, і саме це допомагало йому вирішити багато проблем у своєму житті. День у день головний герой стикається зі складними випробуваннями, які під силу найсильнішим і могутнім людям на цій планеті. Роні з легкістю справляється з усіма труднощами і проблемами, що з кожним разом робить його краще.

Щоразу він стикається з неймовірними проблемами, вирішуючи які, він отримує масу енергії для вирішення подальших доленосних проблем. Він ніколи не замислюється про те, що з ним буде в той момент, коли енергія перестане вироблятися, і він стане безпорадним людиною. Рано чи пізно все хороше закінчується, і після цього починається зовсім нове життя, до якої здатні адаптуватися не всі. У першій частині фільму можна помітити любовну лінію Роні і ці, романтичні відносини яких починають розвиватися досить стрімко. З кожним разом вони ставали ближчими і ближчими один до одного. Однак проблем після цього не поменшало, і їм доводилося складно підтримувати нормальне життя.

У будь-який момент їх почуття можуть згаснути, але вони продовжують вірити в те, що їм вдасться виті зі складної ситуації переможцями. Фільм Бунтар 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ахмед Кхан
В ролях: Дішан Патани, Шраддха Капур, Тайгер Шрофф, Лакшмі Манчу, Том Олтер, Парас Арора, Арьян Праджапаті, Ніл Бхаттачарія

загрузка...