загрузка...


Чи сьогодні знайдеться людина, яка не знає, хто така Леді Гага. Кілька років тому вона буквально розірвала інтернет і хіт-паради цілого ряду країн своїми геніальними піснями. Ще в дитинстві обдарована вокалістка стала займатися музикою. Незважаючи на невдачі, вона продовжувала рухатися до своєї мети. І ось тепер концерти Гаги збирають десятки тисяч захоплених фанатів і шанувальників. Вона купається в любові мільйонів людей, які буквально шаленіють від її творчості.

Однак як відома співачка досягла такого успіху? І як вона поводиться в звичайному житті, скинувши свій епатажно-скандальний образ? Саме ці питання і розкриваються в даній кінострічці. Разом зі знімальною групою телеглядачі проникнуть в закулісне життя Леді Гаги. Фанати вокалістки дізнаються, як вона готується до запису своїх нових пісень, які ось-ось підірвуть танцювальні майданчики і дискотеки по всьому світу. Фільм Гага: 155 см (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Крім того, глядачі побачать побут зірки, який не відрізняється нічим особливим. Фанати Гаги дізнаються і про серйозні проблеми дівчата зі здоров’ям. На щастя, на даний момент все обійшлося. Творці фільму розкажуть також про злети й падіння вокалістки, яка за життя стала справжньою легендою.

Режисер: Chris Moukarbel
В ролях: Леді Гага, Боббі Кемпбелл, Joe Germanotta, Марк Ронсон, Флоренс Уелч

загрузка...